الکترو موتور زیمنس سه فاز با توان 0.37کیلووات و دورموتور 3000


برای بزرگنمایی کلیک کنید
زیمنس سه فاز با توان 0.37کیلووات و دورموتور 3000

کدفنی : 1LA7 070-2AA

جنس روتور این الکتروموتورها از مس و جنس بدنه یا استاتور آن ها از چدن یا آلومینیوم می باشد. همچنین این موتور ها در انواع 2POLE ، 4POLE ، 6POLE ، 8POLE و در توان های 1 تا 400 اسب بخار و فریم سایزهای 140 تا 440 تولید و عرضه می شود. سطح حفاظتی این الکتروموتور ها IP54 و IP55 می باشد.


 

از محصولات شرکت کشور کره می توان اینورتر ال اس lsرا نام برد که زیر مجموعه شرکت ال جی است و کار آن در زمینه اتوماسیون و تجهیزات صنعتی می باشد.کمپانی اینورتر ال اس ls در سال 1974توسط لاکی پاکینگ در کشور کره جنوبی تاسیس شد. توسعه و رقابت در زمینه فناوری اتوماسیون و تجهیزات صنعتی هدف این شرکت بود. حدود 40 سال بعد این شرکت در سال 2005 به LS  ال اس تغییر نام پیدا کرد و به فعالیت خود ادامه داد.محصولات این شرکت دارای کیفیت بالا و فناوری به روز شده ای است. کمپانی LS از عالی ترین تولید کنندگان تجهیزات صنعتی در دنیا به حساب می آید تا امروز افتخارات و جوایز فراوانی به دست آورده است.شرکت LS در کشورهای کره جنوبی ، چین و ویتنام دارای کارمندانی حدود 3500 نفرمی باشد.مشخصات فنی اینورتر ال اس (کنترل دور موتور یا درایو ال اس)انواع درایو LSاینورترهای برند LS دارای دو سطح ولتاژی فشار ضعیف و فشار متوسط می باشد. اینورترهای فشار ضعیف برند LS در 3 رنج ولتاژی زیر تولید می شوند:
 1. ولتاژ ورودی تکفاز 200 تا 230 ولت (خروجی درایو 3 فاز 200 تا 230 ولت)

 2. ولتاژ ورودی سه فاز 200 تا 230 ولت (خروجی درایو 3 فاز 200 تا 230 ولت)

 3. ولتاژ ورودی سه فاز 380 تا 480 ولت (خروجی درایو 3 فاز 380 تا 480 ولت)و اینورترهای فشار متوسط برند LS در 5 رنج ولتاژی 3 کیلووات, 4 کیلووات, 6 کیلووات, 10 کیلووات و 11 کیلووات و تا توان 12.5 مگاولت آمپر، تولید و به بازار عرضه می شوند. از بین موارد فوق درایوهای سطح ولتاژی فشار ضعیف به صورت نرمال وارد ایران شده و در بازار عرضه می گردد. اینورترهای فشار متوسط به دلیل مصارف خاص به صورت سفارشی تهیه می گردد.نوع اول در ایران وارد نمی شود. ولی دو نوع دیگر در بازار و انبار فامکو موجود می باشد.اگر برای راه اندازی موتور 3 فاز، برق تکفاز در اختیار داشتیم، می توان از آیتم دوم که ورودی 3 فاز 220 ولت دارد استفاده کرد و فاز و نول را به دو تا از ورودی ها وصل کرد (برای راه اندازی موتور 3 فاز با برق تکفاز، موتور باید قابلیت راه اندازی با برق 3 فاز 220 ولت را داشته باشد، چرا که خروجی اینورتر 3 فاز 220 ولت است نه 3 فاز 380 ولت. این موضوع از روی پلاک موتور قابل بررسی می باشد.)حتما توجه شود:در صورتی که سربندی موتور با توجه به خروجی درایو به درستی انجام نشود امکان آسیب دیدن موتور وجود داردازانواع ماشین آلات گرفته تا کنترل فرآیندهای صنعتی بزرگ همگی از اینورترهای برند LS برای فعالیت استفاده می کند بالا رفتن کیفیت محصولات و کاهش هزینه تعمیرات و نگهداری با استفاده از درایوهای فرکانس متغیر LSانجام می شود. نصب و راه اندازی اینورترهای برند LS بسیار راحت بوده و دارای انرژی سیوینگ بالا هستند.امدل اینورترهای ولتاژ پایین شرکت LS شامل موارد زیر می باشد:
 1. درایوهای سفارشی که برای آسانسور طراحی شده اند شامل مدل های L100, IV5L

 2. درایوهای مخصوص کاربری سنگین مدل IS7 

 3. درایوهای کاربری عمومی مدل G100

 4. درایوهای مخصوص کاربری فن و پمپ شامل مدل های H100, IP5A

 5. درایوهای میکرو یا سایز کوچک شامل مدل های IE5, M100

 6. درایوهای استاندارد مدل S100

 7. درایو های اقتصادی مدل IG5A

 8. درایوهای وکتور (گشتاور بالا) مدل IV5مواردی مثل :کیفیت بالا ، قیمت به صرفه و اقتصادی ، گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب ، راندمان و کارایی بالا ، تنوع در مدل ها ، دقت بالا از ویژگی های اینورتر ال اس ls  می باشد که در بازار ایران جایگاه قابل قبولی دارد. کاربری اینورتر ال اساز اینورتر ال اس در کاربری های زیر استفاده می شود 
 • صنایع آب و فاضلاب

 • بالابر

 • صنعت نساجی

 • آسانسور

 • اینورتر بوستر پمپ

 • کمپرسورها

 • صنایع ماشین سازی

 • هواساز

 • صنایع خودروسازیامکانات و توابع اینورتر LS ال اسبا توجه به مدل اینورتر امکانات گوناگونی به شکل استاندار و یا آپشن در نظر گرفته شده .در ادامه با بررسی کامل تر مدل های مختلف آشنا می شوید.ولی در کل مواردی که در همه مدل های اینورتر ال اس در نظر گرفته شده شامل: ورودی ها و خروجی های دیجیتال و آنالوگ قابل برنامه ریزی، حفاظت های مورد نیاز، رمپ های زمانی مختلف جهت راه اندازی و توقف، مد های مختلف کنترلی، توابع کارکردی متداول، نمایشگر و …می باشد. مشخصات اینورتر ال اساینورترها در انواع سه فاز و تک فاز با توان های مختلف برای انجام فعالیت های مختلف تولید و عرضه می شود. LSبا مدل های مختلف و کاربری در صنعت گوناگون در بازار وجود دارد.انواع درایو LS ال اسانواع مدل های اینورتر ls (ال اس) موجود در بازار می توان :اينورتر H100 ، اینورتر S100 ، اینورتر IC5 ، اینورتر IG5 ، اینورتر IE5 ، اینورتر IP5 ، اینورتر IS5 ، اینورتر  IS7 ، اینورتر IV5 ویژگی های اینورتر LSاز جمله ویژگی های عالی اینورتر LS داشتن مدل ها و انواع مختلف است که بتواند در بازار جواب گوی مشتری ها باشد
 1. بالابردن راندمان خطوط تولید

 2. نصب آسان

 3. کاهش برق مصرفی و صرفه جویی در انرژی

 4. کارایی و کیفیت بالات نسبت به رقبا آسیایی

 5. قابل استفاده در اکثر کاربری های صنعتی و پزشکی و ساختمانی

 6. حفاظت خودکار از الکتروموتور

 7. قیمت مناسب در مقایسه با برند های اروپایی

 8. کیفیت ساخت بالا

 9. راه اندازی آسان

 10. طول عمر بالا

 11. برنامه پذیری آسان

 12. تکنولوژی ساخت نوینخرید اینورتر ال اس lsشرکت اینورتر ال اس برای خرید هر کاربر، اینورتر مخصوص به آن را طراحی کرده است.نکته قابل توجه این است که باید هنگام خرید به این نکات دقت کنید:
 • نوع پروتکل کنترلی الکتروموتور

 • مدت زمان فعالیت دستگاه  

 • برق ورودی اینورتر ( تکفاز یا سه فاز بودن آن)

 • نوع کاربری موتور زیمنس سه فاز با توان 0.37کیلووات و دورموتور 3000
کدفنی : 1LA7 070-2AAجنس روتور این الکتروموتورها از مس و جنس بدنه یا استاتور آن ها از چدن یا آلومینیوم می باشد. همچنین این موتور ها در انواع 2POLE ، 4POLE ، 6POLE ، 8POLE و در توان های 1 تا 400 اسب بخار و فریم سایزهای 140 تا 440 تولید و عرضه می شود. سطح حفاظتی این الکتروموتور ها IP54 و IP55 می باشد.